06.07.2022
Почетна / Градина / Вести / Засадил ружа во компир! Погледнете што се случило за само 7 дена

Засадил ружа во компир! Погледнете што се случило за само 7 дена

Засадил ружа во компирот! Погледнете што се случило за само 7 дена

Со помош на овој генијален трик ќе им помогнете на ружите повторно да пораснат и ќе можете долго да уживате со низ. Компирот, на ружата и ги дава сите потребни витамини за побрзо да порасне и да света што подолго.

Погледнете го видеото подолу.

Види

Тајната на урдата, која не ја знаеш! Што се случува ако секој ден јадеш од неа?!

Урдата е еден од најстарите прехранбени производи, кој се консумира со огромна желба од луѓето. …