19.08.2022
Почетна / Градина / Вести / За две минути, забите стануваат бели и сјајни како бисери (Рецепт)

За две минути, забите стануваат бели и сјајни како бисери (Рецепт)

За само две минути, забите ќе ви станат бели и сјајни како бисери. Се што ви е потребно се ѓумбир, сол и сок од лимон.

Погледнете повеќе во видеото на следната страна :

Види

Неговата душа e полна со љубов: Тој стигна од Калифорнија до Њујорк за да спаси питбул (Видео)

Кога душата ти е полна со љубов: Тој извозе од Калифорнија до Њујорк за да …