20.05.2022
Почетна / Градина / Вести / Убил волк, го врзал за жица па го споделил на Фејсбук (Вознемирувачки фотографии)

Убил волк, го врзал за жица па го споделил на Фејсбук (Вознемирувачки фотографии)

Убил Волк, го врзал за жица па го споделил на Фејсбук. Вака накратко може да се опише тоа што ќе го видите на фотографиите подоле. Многумина го осудија овој чин, но имаше и такви кои го охрабруваат ваквиот потег.

Види

Сакаше да ја истепа неговата сопруга: Еве што направи кучето за да ја спаси

Сакаше да ја истепа својата сопруга: Погледнете на следната страна што направи нејзиното куче за …