Почетна / Градина / Вести / Спасете си го срцето – 4 лажици од овој лек и кажете им збогум на затнатите артерии и високиот притисок

Спасете си го срцето – 4 лажици од овој лек и кажете им збогум на затнатите артерии и високиот притисок

Продолжува на следната страна

Пред употреба протресете го шишето!

Пијте по една ракиена чашка два часа пред вечера, на гладен стомак.

Извор:nmd.mk

Види

Јадете кајсии – Тие делуваат ефикасно против запек, различни кожни проблеми, болки во мускулите …

Кајсијата е најодгледуваниот вид традиционално овошје на нашиве простори. По Втората светска војна производството на …