19.08.2022
Почетна / Градина / Со багер ископале џиновска анаконда – Погледнете што се случило

Со багер ископале џиновска анаконда – Погледнете што се случило

На снимка од Индонезија забележан е момент во кој багерот кој копал покрај реката, случајно ископал и џиновска анаконда.

Погледнете што се случило :

Види

Неговата душа e полна со љубов: Тој стигна од Калифорнија до Њујорк за да спаси питбул (Видео)

Кога душата ти е полна со љубов: Тој извозе од Калифорнија до Њујорк за да …