Почетна / Градина / Вести / Синпекс со чистка на производи со попусти до 70%

Синпекс со чистка на производи со попусти до 70%

Кога треба да одберете ефикасна и стабилна земјоделска, градежна или механизација за парк, не постои подобар избор од производите на СИНПЕКС. Таму сеуште трае најголемата чистка на производи до сега со попусти до 70%. Во понудата се вклучени комплетни и некомплетни машини, ДЕМО машини, изложбени експонати, машини од стара залиха, резервни делови и додатоци итн.

Земјоделска механизација, машини за двор и градина, ситна опрема, алати и машини за работилници и сите останати производи од продажната палета, по ЕКСТРА намалени цени со попусти од најмалку 15%.

Од компанијата ве покануваат во нивната продавница во Битола за да го купите она што Ви е потребно со најголемо, реално и неповторливо намалување.

„Клиенти, сопственици на бизниси, стопанственици, земјоделци….искористете ја оваа неповторлива прилика, сега и никогаш повеќе и направете ја најдобрата зделка годинава на нашиот GARAGE Sale!“, велат од компанијата.

 

 

 

Види

Додека возел на патот помислил дека има лежечки полицаец, но кога се доближил погледнете што здогледал

Возач во Лимпопо во Јужна Африка застанал на пат кога здогледал нешто што личело на …