22.01.2022
Почетна / Градина / Животни / Што ќе се случи ако на мечка и дадете да јаде колаче (Видео)

Што ќе се случи ако на мечка и дадете да јаде колаче (Видео)

На интернет се појави видео на која кафена мечка, позната по својата агресија, ги моли туристите за колаче.

„Браво, еве ти уште едно, земи, убавецу“, ѝ вели возачот на мечката.

Види

Облечен во црвена маица го разлути бикот: Еве како бикот успеа да го пробие кафезот

Облечен во црвена маица овој човек мислеше дека ќе биде во центарот на вниманието на …