06.07.2022
Почетна / Градина / Шанса што не се пропушта: Ограда од бамбус и трска по најповолни цени

Шанса што не се пропушта: Ограда од бамбус и трска по најповолни цени

За да го заштитите вашиот паркинг, градина, балкон и тераса од несакани погледи или сончеви зраци, заштитата од бамбус и трска е идеален избор. Заштитата е изработена од природна трска и нуди сенка до 75%.

Бамбус оградата е прилично силна структура која одлично го декорира вашиот двор или ограда. Стеблото е тешко да се скрши, има водоотпорна состојба и не гние.

Во моментов Хорти Експерт МК имаат поволни цени за сите типови на огради од бамбус. Погледнете повеќе подолу :

За нарачки ТУКА

Види

Зошто дома секогаш треба да имаме мајчина душичка

Со доаѓањето на есента доаѓаат променливото време и есенските болки. Најчести се настинки, есенскО течење …