06.07.2022
Почетна / Градина / Погледнете како изгледа дворот на пејачката Андријана Јаневска во скопско Бардовци

Погледнете како изгледа дворот на пејачката Андријана Јаневска во скопско Бардовци

Пејачката и професорка Андријана Јаневска на своите следбеници на инстаграм им покажа како изгледа нејзиниот дом во скопско Бардовци:

Во постој кој таа го објави, Јаневска напиша дека е голем вљубеник во природата, а дека градината која ја има е нејзиниот рај.

Види

Зошто дома секогаш треба да имаме мајчина душичка

Со доаѓањето на есента доаѓаат променливото време и есенските болки. Најчести се настинки, есенскО течење …