19.08.2022
Почетна / Градина / Животни / Погледнете ја оваа преубава глетка: Мечка ги освојува врвовите на Шар Планина (Видео)

Погледнете ја оваа преубава глетка: Мечка ги освојува врвовите на Шар Планина (Видео)

Инстаграм профилот на Timeless Views сподели ретко видео и фотографии од шарпланинска мечка како шета слободно.

Види

Жедна кралска кобра оди кај луѓето за да се напие вода (Видео)

Таквите работи се случуваат кога има многу пролонгирани суши во Индија. Змиите ретко се приближуваат …