Почетна / Градина / Вести / Нарачајте скари за двор – Одлична можност за набавка за патентиран македонски производ !

Нарачајте скари за двор – Одлична можност за набавка за патентиран македонски производ !

Поставувањето на скара во дворот освен тоа што дава можност за подготвување на вкусни специјалитети во дворот и поминување на незаборавни мигови со најблиските, допринесува и во збогатување на амбиентот на дворот.

Марјан кој е сопственик на Facebook страната „Скари за во Двор“ е лице кое произведува навистина креативни скари, кои одлично би се вклопилe во секој двор и би претставувале вистинско задоволство за секој љубител на скара. Тој меѓудругото ги има патентирано неговите ремек дела кои вас би ви биле мотив за набавка:

Подолу погледнете дел од неговите 5 видови импресивни скари, а за нарачки можете да го контактирате на неговата Facebook страна или на телефон: 070/226-955


Види

Кои се растенијата што го намалуваат шеќерот во крвта

Јаглехидратите се главен извор на гликоза, но телото може да ја произведува и складира од …