13.04.2024
Почетна / Градина / Вести / Напивката што слабее за 30 денари – се пие по една шолја секој ден

Напивката што слабее за 30 денари – се пие по една шолја секој ден

Со оваа напивка за слабеење ќе добиете резултати какви што ни во сон не сте очекувале.

Станува збор за здрава напивка затоа што освен што го поттикнува слабеењето таа ги исфрла и токсините од вашето тело. Се пие по една шолја секој ден во период од 6 дена по ред по што се прави пауза од еден ден и повторно се повторува постапката следните 6 дена и така 30 дена.

Доста брзо по примена на оваа одлична напивка ќе забележите промена на вашето тело. Ќ е бидете и повеќе од задоволни.

За подготовка на напивката ви се потребни само три состојки и тоа:

*1 лимон

*60 грама магданос

*60 милилитри вода

Се што треба да стоите е да го исцедите лимонот, да го исечкате магданосот и ги прелиете со зовриена вода. Потоа треба да оставите да се излади толку за да можете да ја испиете течност која не е жешка. Напивката брзо ги согорува маснотиите и ги исфрла токсините од вашето тело.

Види

Лечење на депресија со растенија

Неколку природни производи, можат да помогнат дополнително за надминување на проблемот. Депресијата е психолошка состојба …