Почетна / Градина / Вести / Напивката која слабее за 30 денари

Напивката која слабее за 30 денари

Со оваа напивка за слабеење ќе добиете резултати какви што ни во сон не сте очекувале.

Станува збор за здрава напивка затоа што освен што го поттикнува слабеењето таа ги исфрла и токсините од вашето тело. Се пие по една шолја секој ден во период од 6 дена по ред по што се прави пауза од еден ден и повторно се повторува постапката следните 6 дена и така 30 дена.

Доста брзо по примена на оваа одлична напивка ќе забележите промена на вашето тело. Ќ е бидете и повеќе од задоволни.

За подготовка на напивката ви се потребни само три состојки и тоа:

*1 лимон

*60 грама магданос

*60 милилитри вода

Се што треба да стоите е да го исцедите лимонот, да го исечкате магданосот и ги прелиете со зовриена вода. Потоа треба да оставите да се излади толку за да можете да ја испиете течност која не е жешка. Напивката брзо ги согорува маснотиите и ги исфрла токсините од вашето тело.

Види

Живеел пред 140 милиони години – Едно од најголемите животни кои воопшто се движеле по земјата откриенo во Аргентина

Научниците открија фосили во Аргентина на можеби најстариот познат член на група диносауруси познати како …