Почетна / Градина / Вести / Најздравата диета: Диета со јаболко или здраво губење килограми

Најздравата диета: Диета со јаболко или здраво губење килограми

– 1 јаболко
– Омлет со обезмастено сирење
Предпладневна ужина:
– Парче обезмастено сирење
– Чаша нискомаслен јогурт

Ручек:

– 1 јаболко
– Парче пилешко месо
– Салата од брокула
После пладневен оброк
– Капучино шејк

Вечера:

Види

За да имате јајца и во текот на зимата

Оставете 2-3 гнезда за положување на секои 10 кокошки Не е важно од кој материјал …