Почетна / Градина / Вести / Мал германски овчар влезе во кафезот на волкот: Погледнете што се случи (Видео)

Мал германски овчар влезе во кафезот на волкот: Погледнете што се случи (Видео)

Волците можеби се едни од најопасните животни на светот, но и тие имаат своја “нежна страна” и своите инстинкти на предатори ги оставаат на страна.

Види

Ослабев 10 кг без вежбање, a го пиев само овој чај

“Со овој чај навистина може да се ослабе, особено ако сте на некоја рестриктивн диета …