22.05.2022
Почетна / Градина / Вести / Македонски фармер се пофали со јајца во боја: Кокошките му снесле јајца во плава и зелена боја (Фото)

Македонски фармер се пофали со јајца во боја: Кокошките му снесле јајца во плава и зелена боја (Фото)

Види

Сакаше да ја истепа неговата сопруга: Еве што направи кучето за да ја спаси

Сакаше да ја истепа својата сопруга: Погледнете на следната страна што направи нејзиното куче за …