22.01.2022
Почетна / Градина / Вести / Кои се добрите, а кои се лошите јатки?!

Кои се добрите, а кои се лошите јатки?!

Најлошите јатки за вашата диета се: Макадамија и бразилскиот орев. 30 грама ореви содржат 200 калории и најмалку, во споредба со другите ореви, протеини и масти.

Види

Облечен во црвена маица го разлути бикот: Еве како бикот успеа да го пробие кафезот

Облечен во црвена маица овој човек мислеше дека ќе биде во центарот на вниманието на …