Почетна / Градина / Вести / Како од јаболко да направите лебед

Како од јаболко да направите лебед

Дали знаете дека јаболкото може да биде прекрасна декорација во вашето мени и на тој начин да ги импресионирате луѓето околу вас.

Во следниов прилог ќе погледнете како од јаболко да направите лебед.

Се што вие потребно е внимателно да го проследите видеото кое ќе ви одземе само 2 минути. За да биде посвежа на крајот не заборавајте да ја испрскате со лимунов сок! Ако не ви успее, слободно првиот пат изедете го сами јаболкото:)

 

Види

Разелени природата во најјужната општина во Македонија, Дојран (Фотографии)

Разелени природата во најјужната општина во Македонија, Дојран. Дојран не е само убав – тој …