06.07.2022
Почетна / Градина / Вести / Ја распарал рибата да ја исчисти, но нема да верувате што пронашол внатре

Ја распарал рибата да ја исчисти, но нема да верувате што пронашол внатре

Следното видео е снимено на брегот на Мексико, а прикажува како човек со нож распарува риба. Потоа од утробата на рибата извадил вкупно 32 желки.

Погледнете:

Види

Задолжителната храна за имунитет

Загадувањето на воздухот, нездравата храна и премногу стрес остават белег врз здравјето. Експертите ја препорачуваат …