06.07.2022
Почетна / Градина / Вести / Човек се сретнал со горила која живеела 5 години со него! Погледнете дел од нивната емотивна средба

Човек се сретнал со горила која живеела 5 години со него! Погледнете дел од нивната емотивна средба

Погледнете како горилата реагира на човекот кој ја одгледал, после 5 години од нејзиното враќање во дивината.

Види

Задолжителната храна за имунитет

Загадувањето на воздухот, нездравата храна и премногу стрес остават белег врз здравјето. Експертите ја препорачуваат …