20.05.2022
Почетна / Градина / Животни / Четиригодишно дете отишло само во шумата и се вратило со еленче

Четиригодишно дете отишло само во шумата и се вратило со еленче

Стефани Браун, е мајка на малиот Доминик, а еден ден се шокирала кога нејзиниот син донел мало еленче пред куќата во Масанутен, Вирџинија. Таа објавила фотографија на Фејсбук, која досега има илјадници лајкови.

Види

Сакаше да ја истепа неговата сопруга: Еве што направи кучето за да ја спаси

Сакаше да ја истепа својата сопруга: Погледнете на следната страна што направи нејзиното куче за …