19.08.2022
Почетна / Градина / Вести / Чај од врба – волшебен хормон за растенија (Видео)

Чај од врба – волшебен хормон за растенија (Видео)

Наместо да купувате синтетички и скапи производи за прихрана на растенијата, лесно можете да направиме 100% природен, еколошки и слободен хормон кој го стимулира растот и заштитува од патогените организми.

Погледнете го видеото:

Види

Неговата душа e полна со љубов: Тој стигна од Калифорнија до Њујорк за да спаси питбул (Видео)

Кога душата ти е полна со љубов: Тој извозе од Калифорнија до Њујорк за да …