20.05.2022
Почетна / Градина / Животни / Група волци го опколија коњот, и никој не очекуваше да се случи ОВА!

Група волци го опколија коњот, и никој не очекуваше да се случи ОВА!

Група волци го опколија коњот, но не очекуваа ОВА да се случи во продолжението!

Да се ​​биде опкружен со глутница волци не е баш добра ситуација во која би сакале да се најдете.

Еден коњ се најде во друштво на волци, и им докаже на волците дека тој не е баш најдобриот оброк за нив.

Види

Сакаше да ја истепа неговата сопруга: Еве што направи кучето за да ја спаси

Сакаше да ја истепа својата сопруга: Погледнете на следната страна што направи нејзиното куче за …