Почетна / Градина / 20% намалување на целиот асортиман во Хорти Ексерт МК во пресрет на есента

20% намалување на целиот асортиман во Хорти Ексерт МК во пресрет на есента

Септември е одличен месец за разубавување на вашиот двор, одличен месец да внесете зеленило во вашиот живот.

Во градината на Хорти Експерт МК, можете да купите растенија за вашиот двор од шарената палета со кои располагаат, каде ќе бидете пречекани од професионалците во хортикултурата кои што ќе Ви помогнат за реализација на вашите идеи и соништа.

Попустот трае до крај на месец Септември. За повеќе ТУКА

Види

Храна која доведува до предвремено стареење

Шпанскиот нутриционист Хелен де ла Фуенте Хидалго откри како да се избегне предвремено стареење. „Кога …