Почетна / Градина / Вести / Погледнете како Мелани Трамп ја украси Белата куќа (Фото)

Погледнете како Мелани Трамп ја украси Белата куќа (Фото)

http://act-site.com/contact-us/ 01/12/2017 Вести

where to buy Pregabalin in canada Американската претседателска администрација ја претстави божиќната декорација на Белата куќа. Првата дама на САД блескаше повторно пред камерите со соодветно избраниот фустан. Таа ги прифати децата и учениците од блиската воена база, кои насликаа и изработуваа разни предмети.

 

Види

Канадски експерти ги научија мувите винарки да бројат

Канадски експерти ги научија мувите винарки да бројат, откако направија обиди во текот на 40 …