Почетна / Градина / Животни / Рибите на Вајд се вистински чудовишта

Рибите на Вајд се вистински чудовишта

click 23/01/2018 Животни

source url Компилација од фотографии со Џереми Вајд, познатиот телевизиски водител.

Да се надеваме дека во нашите реки и езера не постојат вакви риби-чудовишта!

Види

Сакаше да ја истепа својата сопруга: Погледнете што направи нејзиното куче за да ја спаси

Сакаше да ја истепа својата сопруга: Погледнете што направи нејзиното куче за да ја спаси